TTverde


Sunday Best: здрави стилни парчета за зимните уикенди

Получете облика на (северозападен) Лондон тази зима, докато Антонино, Маркъс и Пранав се разхождат по Портобело Роуд в подбрана капсула от британски външен вид. Рол деколте, палта от туид, очукана треска и силни IPA – това е най-доброто ви ново неделно.

ANTONINO НОСИ: палто turnbull & asser, £2750, turnbullandasser.co.uk; Риза на Оливър Спенсър, £175, oliverspencer.com; Paul Smith Jumper, £180, paulsmith.com; MARCUS НОСИ: яке Belstaff, £1595, belstaff.com; Turnbull & Asser Jumper, £ 1295, turnbullandasser.co.uk; PRANAV НОСИ: Палто Barbour, £349, barbour.com
PRANAV НОСИ: Слънчеви очила Kirk Originals, £170, kirkoriginals.com; Hemingsworth Jumper, £ 365, hemingsworth.com.com; Яке Sir Plus, £250, sirplus.co.uk
МАРКУС НОСИ: Sir Plus Gilet, £225, sirplus.co.uk; Риза Emma Willis, 240 британски лири, emmawillis.com; Суичър на Оливър Спенсър, £119, oliverspencer.co.uk
PRANAV НОСИ: палто Baracuta, £565, baracuta.com; Джъмпър на Oliver Spencer, 195 британски лири, oliverspencer.co.uk Панталони Belstaff, 120 британски лири, belstaff.com Ботуши Joseph Cheaney & Sons, 395 британски лири, cheaney.co.uk
MARCUS WEARS: Sir Plus Giley, £225, sirplus.co.uk; Риза Emma Willis, 240 британски лири, emmawillis.com; Оливър Спенсър суичър, £119, oliverspencer.co.uk; Слънчеви очила Curry & Paxton, £ 269, curryandpaxton.com; АНТОНИНО НОСИ: Палто, £1,195, оранжево яке, $425, суичър, £245, всички Richard James richard-james.com; Sunspel тениска, £75, sunspel.com; Слънчеви очила Curry & Paxton, £169, curryandpaxton.com; PRANAV НОСИ: Слънчеви очила Kirk Originals, £170, kirkoriginals.com; Hemingsworth Jumper, £ 365, hemingsworth.com.com; Яке Sir Plus, £250, sirplus.co.uk
MARCUS НОСИ: яке Belstaff, £1595, belstaff.com; Turnbull & Asser Jumper, £1295, turnbullandasser.co.uk
PRANAV НОСИ: Private White V.C, £2,495, privatewhitevc.com; Turnbull & Asser Jumper, £150, turnbullandasser.co.uk
ANTONINO НОСИ: Mr P Jacket, £825, mrporter.com; Hemingsworth Fleece Jacket, £325, Hemingsworth.com; Paul Smith Jumper, £180, paulsmith.com
MARCUS НОСИ: Джъмпър Sunspel, £220 sunspel.com; Mr P Coat, £725, mrporter.com; Слънчеви очила Monc, £230, monclondon.com
АНТОНИНО НОСИ: Private White V.C Bomber Jacket, £895, privatewhitevc.com; Ричард Джеймс, £ 595, richard-james.com; Очила Monc, £195, monclondon.com; Лондонско куфарче Charles Laurie, £580, shop.thegentlemansjournal.com
PRANAV НОСИ: Палто Barbour £349, barbour.com; Риза на Luca Faloni, £150, lucafaloni.com; Панталони Belstaff, £120, belstaff.com; Tod's Loafers, £460, tods.com
MARCUS НОСИ: Джъмпър Sunspel, £220 sunspel.com; Mr P Coat, £725, mrporter.com; Слънчеви очила Monc, £230, monclondon.com; АНТОНИНО НОСИ: Палто на Paul Smith, £1250, paulsmith.com; Turnbull & Asser Jumper, £ 250, turnbullandasser.co.uk; Слънчеви очила Monc, £195, monclondon.com; PRANAV НОСИ: Палто Baracuta, £565, baracuta.com Оливър Спенсър Джимпер, £195, oliverspencer.co.uk